Прокладки для грудей Johnson's Baby

Бренд: Johnsons
Номер: pr-18245
99,99грн.
В наявності

Віскозна основа прокладок Johnson’s Baby делікатно торкається шкіри. Наповнювач спроможний на протязі декілька годин витримувати молочні виділення, а груди лишаються сухими, що особливо важливо в літню пору.

Форма прокладок сприяє щільному огортанню грудей, тому білизна не буде мокрою. Липка смужка утримує захисний виріб у потрібному місці, запобігаючи його зміщенню.

Опис

Коли мама починає годувати маленьку дитину таким корисним, грудним молоком, доволі часто виникає його підтікання. Вологе середовище сприяє розвитку бактерій, шкіра грудей набрякає, викликаючи біль від неприємного контакту з намоклою білизною. В домашніх умовах це питання вирішується швидко: в бюстгальтер підкладають бавовняну пелюшку чи велику серветку. На прогулянці з малюком, в період поїздок таке рішення не виправдовує себе.

Виробник Johnson’s Baby пропонує використання лактаційних прокладок, які вбирають молочні краплі та струмочки. Це допомогає захистити верхній одяг від плям, білизні – лишитися сухою, уникнути появи тріщин та почервоніння сосків. А для малюка дуже важливо, щоб мама лишалася спокійною і її ніщо не дратувало.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід