Зубна паста

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Найкраща зубна паста!!!

Саме та що відповідає вимогам людини та підходить їй. Ще нещодавно завданням зубної пасти було допомогати щітці відчищати зуби від бруду. Сьогодні сучасні виробники гігєнічних засобів розширили її функціональні можливості, і пропонують спеціальні лікувальні пастияк комплексні, так і для спрямованого вирішення конкретних проблем. Наразі в сучасному світі можливо знайти тюбіки не тільки для профілактики карієса, але і від кровотечії десен, проти зубного каменя, для імплантів або наліта курця, свіжості подиху або встановлення pH балансу порожнини рота, та багато іншого...

За своєю сутністю всі пасти подиляють на декілька різновидів:

Пасти для профілактики карієса зубів.

Такі пасти рекомендовано при підвищеній схильності утворенню карієсогінних бактерій, а також в якості відновлювальної терапії після відбілювання зубів. Такі пасти насичують тканини корисними мінералами, попереджують розвиток кариозних бактерій, а також утворення зубного наліту. Для укріплення зубів до таких паст додають фтор. Його містять такі пасти як “Колгейт”, “Бленд а Мед”, “Аквафреш”, “Елкос” та багато інших...

Фтор — важливий мікроелемент, оскільки він приймає участь в обміні кальція, а відповідно, забезпечує його наявність в емалі. Слід пам'ятати про те, що він вкрай токсичний, тому його частка, що потрапляє в організм, не повинна перевищувати встановлену норму. Людям, що мешкають в місцинах з фторонасиченою водою (більше 1,2 мг/л.), рекомендовано використовувати зубну пасту без фтора. Дізнатися про місткість фторидів у воді свого района можливо, зателефонувавши в найближче відділення Санепідемстанції.

Пасти проти чутливості зубів.

Існують спеціальні зубні пасти до чутливих зубів. Вони містять хлорид кальцію, цитрат калія або хлорид стронція. Такі речовини “закривають” дентинні канали та знижують гіперстензію.Також вони насичують емаль мінералами, недолік яких найчастіше за все є причиною підвищеної чутливості емалі та дентина.

Самою прогресивною речовиною сьогодні вважають гідроксиапатит. Його кристали подібні за своїм складом зубній емалі, завдячуючи чому вони ефективно поєднуються з нею, відновлюючи природній захист зубів. Пасти для чутливих зубів не повинні містити ні краплі хімічних відбілювачив і замість грубого карбоната кальція повинні містити в складі лагідні абразивні речовини з меньшим діаметром частин, наприклад, оксид кремнію.

Пасти що укріплюють десна

Зубні пасти, що спрямовані на профілактику та зменьшення процесів запалення пародонта, надають терпкий ефект,а також знищують шкідливих мікробів. В їх склад найчастіше за все входять антибактеріальні речовини, наприкла з хлоргексидином, в сукупності з екстрактами рослин, володіючих протизапальною дією, - наприклад едельвейс та ехінацея, або гамамелис та календула. Також деякі з них містять хлорофіл та вітамін Е. Всі перераховані річовини благодійно діють на тканини десен, прискорюючи процеси загоєння та створення нових клітін. Рекомендовані при захворюваннях стоматитом, гігівітом та пародонтитом.

Пасти проти запаху з рота.

Дія зубних паст, що допомогають у боротьбі з галитозом, спрямовано на відновлення нормального балансу мікрофлори порожнини рота, порушення якого, як правило, супроводжується надмірним відтворенням анаеробів. Ці речовини вивільнюють летючі сірковмісні продукти, що мають різки запах. В склад паст проти запаху з рота входять компоненти, які пригнічюють патогенну мікрофлору і впливають на віруси. Крім цього, такі пасти усувають синдром “сухості порожнини рота”, що також може бути причиною галітоза. Гігієнічні засоби протигалитозної дії рекомендовано при запаху з рота, що викликаний порушенням мікрофлори та сухісттю порожнини рота.

Вибір зубної пасти визначено багатьма показниками — зовнішній вигляд зубів та десен, стан емалі і її насичення необхідними мікроелементами. Про те, навіть найкраща зубна паста не може захзистити зуби від карієса і десни від запалення, якщо чистити зуби швидко, неякісно, неправильно і нерегулярно.

Тож буде це - “Колгейт”, “Бленд а Мед”, “Аквафреш”, “Елкос” неважливо, здоров'я ваших зубів залежить тільки від Вас.