Блог

Мамам на допомогу – все про немовлят.

Маленька дитина – це не тільки велика радість, а й ще дуже велика відповідальність. За здоров'я та життя малюка, його комфорт, правильне зростання, харчування та виховання. І під час цього процесу, кожного дня у мам виникає безліч запитань, про те що і як правильно робити: годувати, коли та скільки гуляти, чи потрібні щеплення та які з них є обов’язковими, як правильно вибрати дитяче харчування, коли починати пригодовування, як привчити дитину до горщика, які підгузки кращі і ще безліч запитань, на які, насправді, не так вже і просто отримати вичерпні та однозначні відповіді. І навіть досвідчені фахівці, лікарі-педіатри не завжди можуть допомогти. А що ж робити, коли з певних причин, звернутися до лікаря немає можливості? Хто зможе розказати все про дітей?

Коли має завітати лелека, або готуємося до народження дитини разом.

Коли дитина у родині є бажаною та очікуваною, звичайно, що батьки ретельно готуються до появи в сім'ї немовлятка. І хочуть отримати якомога більше інформації про те, як поводитися у різних ситуаціях, до чого варто підготуватися, від вибору підгузків до дій у різних нештатних ситуаціях. Для того, щоб взнати все про новонароджених, можна:

  • скористатися спеціальною літературою
  • пошукати інформацію в Інтернеті.

Правда, до отриманих знань з мережі варто підходити з обережністю. Чи, принаймні, вибирати Інтернет ресурси, яким можна довіряти. Можливо, такий ресурс порадив хтось із близьких чи знайомих. Та у будь-якому разі, при першій же нагоді – зверніться до спеціалістів у поліклініку, педіатра чи сімейного лікаря, які знають якщо і не все про немовлят, то більше за неперевірені джерела.

Хто розкаже все-все-все?

Взагалі, все про немовлят не зможе розказати ніхто – а ні лікар, а ні досвідчені батьки, ні знайомі та психологи. Бо кожна дитина є унікальною, зі своїм характером та звичками. Тому і поведінка кожної дитини у тій самій ситуації буде дуже різною та індивідуальною, як і підхід до неї.

На нашому сайті можна знайти цікаву та корисну інформацію:

  • ознайомитися зі статтями спеціалістів на нашому сайті, де ви знайдете;
  • адреси та імена приватних лікарів;
  • продивитися зібрані статистичні дані, які дозволять створити хоча би приблизну, узагальнену картину розвитку немовляти;
  • знайти поради про використання певних засобів гігієни та пральних засобів, що є безпечними для дітей від перших днів життя.

Все про немовлят – наш міні-порадник для мам.

Так як з появою у родині дитини у мам часу на довгі пошуки як літератури, так і Інтернет ресурсів з необхідною інформацією обмаль, ми вирішили допомогти молодим батькам, зібравши на нашому сайті Немовлятко статті під рубрикою все про немовлят, щоб спростити пошук та систематизувати певні дані, які стосуються основних, найпоширеніших запитань, що виникають у батьків, пов’язаних із їх маленькими дітками. Вони покликані надати первинну, саму просту та розповсюджену інформацію стосовно новонароджених, немовлят та дітей, яка дасть змогу більш точно та правильно сформулювати питання до фахівців. Адже, від правильності поставлених питань залежить дуже багато.

Слід пам'ятати, що цей розділ є виключно інформативним, і не може бути посібником до застосування на практиці...

Як діяти коли у дитини температура?

Як діяти коли у дитини температура?

Під час сповивання батьки помічають, що дитинка гаряча і важко дихає, що свідчить про підняття температури. Не слід сподіватися тільки на власні відчуття, перш за все міряємо температуру дитини. Але як це робиться,особливо як що це перше дитятко в сім'ї? Видповідь проста — так само як і дорослим: градусник ставлять під пахву. Радимо батькам придбати (електронний) індивідуальний термометр для немовляти, аби уникнути в подальшому житті небажаних проблем із звичайними термометрами з вмістом ртуті. Також немовлятам можна вимірювати температуру і в паховій складці. Для того потрібно ніжку зігнути в тазобедровому суглобі, нижній кінець термометра повинен повністю знаходитися у складці шкіри. Вимір температури потрібно проводити протягом 10 хвилин. Результат потрібно занотувати. І взагалі візміть собі за правило: “Все що стосується здоров'я Вашого немовляти — потрібно занотовувати”. В подальшому при візиті лікаря, або профілактичному огляді Ви не будете забувати те що хотіли спитати, або на що звернути увагу фахівця. А сухі тези, та цифри можуть довести лікарю набагато більше інформації, а ніж Ваша емоційна розповідь.

Отже, як павильно купати немовлят?

Отже, як павильно купати немовлят?

Перше знайомство новонародженої дитинки з водою стає справжнім ритуалом для всієї родини. Молоді батьки дуже турбуються про те, аби малюк добре відреагував на водні процедури, тому дуже часто перше купання відбувається за присутності бабусь, а інколи і дідусів. Адже в цього залежить, як в подальшому дитинка буде ставитися до водних процедур. Надалі ми розглянемо, коли можливо починати купати новонародженого малюка та особливості такої процедури.

         Коли можна починати купати немовлят? В тому питанні слід зазначити яку ціль ми переслідуємо: обробка дитини, після задоволення своїх природних потреб, чи гігієнічна вана.

Чому немовля не спить?

Чому немовля не спить?

Матері достатньо багато задають таке питання. Відповідь може надати лише Ваша дитина. Кожна людина індивідуальна, тому для одного малюка потрібно багато сну, а іншому зовсім трішки. Коли Ваш малюк насичений, доглянутий (мається на увазі регулярна зміна підгузка, аби він не доставляв дискомфорту), він проводить в день на свіжому повітрі часу більше ніж вдома та спить при комфортній температурі, він сам обере скільки він буде спати. Більшість новонароджених сплять від годування до годування. Але певний відсоток дітей від початку витрачає на сон дуже мало часу. Це не є приводом аби бути  схвильованим. Однією з причин може бути чому немовля не спить: калорійність жіночого молока що в кожному випадку відрізняється, а відповідно і різною буде кількість енергії, що малюк отримує від засвоєної “їжі”.

Немовля кашляє, що робити?

Немовля кашляє, що робити?

Частіше за все, батьки стикаються з ГРВІ, що супроводжується кашлем. Лікарі радять починати лікування не з ковтання антибіотиків, а із створення умов, які будуть сприяти боротьбі організму із захворюванням.

Коли краще завагітнити

Коли краще завагітнити

   На питання «коли зачати дитину» немає жодної вичерпної відповіді. Орієнтуються на вік майбутньої матусі, проміжок після попереднього виношування малюка, період овуляції, вживання протизаплідних таблеток. Когось зупиняє кар’єрне зростання чи невдоволення батьків, що радять спочатку пожити для себе. А як погодні умови впливають на процес зачаття та вагітність?

Чи варто використовувати підгузки? Або, що слід знати про них...

Чи варто використовувати підгузки? Або, що слід знати про них...

   Використання одноразових підгузків сьогодні викликає неоднорідну думку у батьків. Тим не менше, сімей що використовують одноразові підгузки набагато більше, ніж тих, хто користується багаторазовими підгузками з марлі. В Україні підгузки традиційно називають “памперсами”, тому що саме продукція «Procter & Gamble» перша з'явилася на теренах нашої країни після набуття незалежності.


Синдром порушення уваги та активності в класі. Що робити коли вчитель стурбований поведінкою вашої дитини?

Синдром порушення уваги та активності в класі. Що робити коли вчитель стурбований поведінкою вашої дитини?

   ADHD - Attention Deficit/Hyperactivity Disorder - cиндром порушення активності та уваги. Це неврологічно-поведінковий синдром розладу розвитку. Невірне скорочення - СДУГ - синдром дефіциту уваги та гіперактивностіADHD проявляється такими симптомами, як труднощі концентрації уваги, гіперактивність і погано керована імпульсивність.