Дитяча косметика

Знайдено: 1 - 12 серед 17 товарів

Косметика для новонароджених: бездоганний догляд за чутливою шкірою

Народжуючись, дитина потрапляє у незвичне для неї середовище. Вона змушена самостійно дихати, по-новому засвоювати їжу, регулювати температуру тіла та ін. Із найбільшою кількістю подразників доводиться стикатися шкірі малюка. Вона потребує особливого догляду та турботи, оскільки відрізняється ніжністю та чутливістю. Сучасні виробники пропонують батькам багато видів косметики для новонароджених, малюків та більш старших дітей. Вибрати засоби, які б ідеально підійшли саме вашій дитині, буває досить складно. Тож необхідно звертати увагу на такі характеристики:

  • засіб має бути призначений для догляду саме за дитячою шкірою;
  • до складу косметики для немовлят не повинні входити консерванти, барвники, синтетичні ароматизатори та інші агресивні речовини;
  • звертайте увагу на те, щоб рівень рН косметики був нейтральним;
  • для забезпечення більш якісного догляду дитяча косметика має вміщувати різноманітні натуральні речовини (масла, екстракти трав, бджолиний віск та ін.).

Також при виборі косметики для немовлят не забувайте про термін її придатності. Засоби, виготовлені на основі натуральних компонентів, необхідно використати протягом невеликого проміжку часу.

Все від олійок до шампунів: вибираємо якісну косметику для новонароджених за доступними цінами

Інтернет-магазин «Немовлятко» пропонує недорого купити косметику для новонароджених відомих європейських, вітчизняних та інших виробників (Bambino, Superfresh, Corine de Farme, Dzidzius, ON Line, «Кря-кря» та ін.) Асортимент представлено наступними видами товарів:

  • олійки: такі засоби призначені для щоденного догляду за шкірою малюків, а також для проведення масажів та інших фізіотерапевтичних процедур. Олійки добре вбираються, не залишають слідів на одязі, зволожують та пом’якшують шкіру;
  • присипки: цей вид косметики для немовлят призначений для запобігання появі попрілостей та інших видів дерматитів;
  • шампуні: косметика не містить агресивних речовин, які б подразнювали слизові оболонки очей. Купання принесе малюкові суцільне задоволення;
  • креми: ніжна текстура та натуральні компоненти забезпечать бездоганний догляд за дитячою шкірою.

Дешево замовити косметику для немовлят можна з доставкою кур’єром по Львову, а «Новою поштою» – в Київ, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ та ін. міста України. Також ми пропонуємо купити різні види гігієнічних засобів та товарів для дому за доступною вартістю.