Прокладки для грудей

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Прокладки для грудей – комфорт та гігієна для жінки, що годує.

Сучасні жінки кардинально відрізняються від своїх попередниць, навіть власних мам та бабусь. І справа навіть не в тому, що час змінюється, іншим стало життя, його ритм, міняється ставлення, погляди та пріоритети. Кого здивує зараз активна жінка, що навіть під час вагітності та після пологів не кидає роботи, виходить «в світ». Правильно – нікого. Та при цьому жінка для немовляти все одно залишається мамою, яка йому так необхідна, бо вона його годує, сповиває та захищає. Активні жінки не відмовляються від грудного вигодовування дитини, а вдало поєднують материнство з улюбленою справою. А для того, щоб почувати себе комфортно, не боятися прикрих моментів, що пов’язані з лактацією (протікання молока), сучасна гігієнічна індустрія пропонує прокладки для грудей.

Лактаційні прокладки – з чого почати пошук?

Прокладки для грудей представлені багатьма фірмами-виробниками, що спеціалізуються на виготовленні гігієнічної продукції для майбутніх мам та малюків. У великому різноманітті товарів легко розгубитися, а знайти вироби, які би ідеально підійшли кожній окремій жінці – справа досить делікатна. Біганина по магазинах та аптеках відіймає час, якого у сучасної мами і так обмаль. Та питання гарного вигляду без ущемлення дитини стоїть нагально. Бо, звичайно, ніхто не збирається відмовлятися від грудного вигодовування за того, що це буде якимось чином впливати на зовнішній вигляд мами. Тому самий кращий варіант – знайти та замовити лактаційні прокладки через Інтернет.

Переваги лактаційних прокладок.

  • Прокладки для грудей є набагато зручнішими за інші види матеріалів, марлю, бинти чи бавовняну тканину.
  • Вони є одноразовими, отже після використання викидаються. Таким чином підвищується рівень гігієни мами-годувальниці.
  • Лактаційні проклади є багатошаровими, кожен з яких має своє «завдання»: захищати від протікання, добре вбирати молоко, не подразнювати соски грудей.
  • Прокладки для грудей мають делікатно оброблені зовнішні краї, високу еластичність, що дозволяє їм щільно прилягати до грудей та одночасно, не створювати зайвого дискомфорту.

Переваги купівлі продукції у Інтернет магазині Немовлятко.

  • Для нас важливо, щоб наші клієнти залишилися задоволеними купівлею товарів саме у нас, а дітки росли здоровими, усміхненими та активними. Саме тому наші фахівці постійно тестують усю продукцію, яку ми пропонуємо на сайті.
  • Для зручності мам та малюків, доставка замовленої продукції відбувається кур’єрською службою безкоштовно по місті Львові.
  • При купівлі товарів на нашому сайті, у тому числі і лактаційні прокладки, товар можна повернути, якщо він не підійшов, без пояснення причин його повернення.
  • Ми пропонуємо товари високої якості за адекватними цінами, широкий асортимент продукції.
  • На сайті часто відбуваються акції, які дозволять не тільки купувати необхідні Вам товари, а ще і отримати різноманітні подарунки.