Дитячі підгузки Happy Big Pack № 4 плюс

Бренд: Happy Big Pack
Номер: ha-18136
265,00грн.
Ви отримаєте +2 бали
В наявності

Пачка, в якій вміщено 62 підгузки, допоможе діткам вагою до 20 кг безтурботно проводити час, лишаючись сухими. Одноразові вироби не підведуть в домашніх умовах, на вулиці, в гостях, на відпочинку. Вони не потребують після вдягання додаткових перестібувань, повністю вбирають випражнення, судячи з поведінки дітлахів, подобаються їм самим. Навіть деяке подорожання, що спостерігається останнім часом, не спроможне змінити думку батьків відносно цих підгузків.

 

Разом дешевше

Дитячі підгузки Happy Big Pack № 4 плюс

265,00грн.
295,00грн.
286,00грн.
Ви заощаджуєте 9,00грн.
Опис

Підгузки «4+» так само надійні, як і їхні попередники, розраховані на маленьких користувачів. Адсорбуюча частина трансформує рідину в гель, який утримується непротікаючим прошарком виробу. При цьому памперс зберігає повітряне пропускання, що дуже важливо для гарного стану шкіри дитини. 

Четвірка з плюсом» по якості по затребуваності серед покупців «тягне» на тверду п’ятірку. Міцні застібки спроможні утримувати підгузок , не натискаючи на животик. Анатомічна форма продукції дозволяє уникнути неприємних відчуттів, пов’язаних з погано сконструйованим виробом.

 

Характеристики
Стать
унісекс
Вікова група
9 - 12 місяців
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід